Menu
Sepetim

250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!! Kredi Kartı,Havale/EFT yada Kapıda Nakit Ödeme Seçeneği

Apple Yarn Kağıt İplik

Marka: Apple Yarn
Apple Yarn Raffia NaturalApple Yarn Raffia Natural kağıt ip çanta,supla,paket süslemeleri ve dekorasyon amaçlı projelerde tercih edilmektedir.Gramaj: 200 Gr.Şiş No: 3-3,5 mmTığ No: 4 mm..
25,00TL
Marka: Apple Yarn
Appleyarn Açık BejGramajlarını öğrenmek için seçeneklerin üzerine tıklayabilirsinizKağıt ipleri çanta yapımında,süsleme ve paketleme işlemlerinizde tercih edebilirsinizÇile olarak tartılmış ve hesaplanmıştır..
13,00TL
Marka: Apple Yarn
Kağıt İp Açık ÇağlaKg fiyatı130 tl'dir.Gramaj seçeneğine dokunduğunuzda otomatik olarak hesaplanarak fiyat sütununa yansımaktadır(13 TL 100 gr. fiyatıdır.Çile olarak tartılarak seçeneklere eklenmektedir.Gramaj tutarını 130 TL ile çarparak doğrulamasını sağlayabilirsiniz.)Kağıt ipleri çanta yapı..
13,00TL
Marka: Apple Yarn
Kağıt İp Açık GriKg fiyatı130 tl'dir.Gramaj seçeneğine dokunduğunuzda otomatik olarak hesaplanarak fiyat sütununa yansımaktadır(13 TL 100 gr. fiyatıdır.Çile olarak tartılarak seçeneklere eklenmektedir.Gramaj tutarını 130 TL ile çarparak doğrulamasını sağlayabilirsiniz.)Kağıt ipleri çanta yapımı..
13,00TL
Marka: Apple Yarn
Kağıt İp Açık YeşilKg fiyatı130 tl'dir.Gramaj seçeneğine dokunduğunuzda otomatik olarak hesaplanarak fiyat sütununa yansımaktadır(13 TL 100 gr. fiyatıdır.Çile olarak tartılarak seçeneklere eklenmektedir.Gramaj tutarını 130 TL ile çarparak doğrulamasını sağlayabilirsiniz.)Kağıt ipleri çanta yapı..
13,00TL
Marka: Apple Yarn
Kağıt İp Çağla YeşiliGramajlarını öğrenmek için seçeneklerin üzerine tıklayabilirsinizKağıt ipleri çanta yapımında,süsleme ve paketleme işlemlerinizde tercih edebilirsinizÇile olarak tartılmış ve hesaplanmıştır..
13,00TL
Marka: Apple Yarn
Kağıt İp GriGramajlarını öğrenmek için seçeneklerin üzerine tıklayabilirsinizKağıt ipleri çanta yapımında,süsleme ve paketleme işlemlerinizde tercih edebilirsinizÇile olarak tartılmış ve hesaplanmıştır..
13,00TL
Marka: Apple Yarn
Kağıt İp HakiGramaj ve gramaja göre fiyat bilgisine aşağıdaki seçeneklerden ulaşabilirsinizKağıt ipleri çanta yapımında,süsleme ve paketleme işlemlerinizde tercih edebilirsiniz..
13,00TL
Marka: Apple Yarn
Appleyarn Kağıt İp Hasır RenkKg fiyatı130 tl'dir.Gramaj seçeneğine dokunduğunuzda otomatik olarak hesaplanarak fiyat sütununa yansımaktadır(13 TL 100 gr. fiyatıdır.Çile olarak tartılarak seçeneklere eklenmektedir.Gramaj tutarını 130 TL ile çarparak doğrulamasını sağlayabilirsiniz.)Kağıt ipleri çanta..
13,00TL
Marka: Apple Yarn
Kağıt İp KahverengiGramajlarını öğrenmek için seçeneklerin üzerine tıklayabilirsinizKağıt ipleri çanta yapımında,süsleme ve paketleme işlemlerinizde tercih edebilirsinizÇile olarak tartılmış ve hesaplanmıştır..
13,00TL
Marka: Apple Yarn
Kağıt İp KaramelPaket olarak 500 gr'dır.. ( +- 10 gr aşağı yada yukarı gelebilir)Kağıt ipleri çanta yapımında,süsleme ve paketleme işlemlerinizde tercih edebilirsiniz..
65,00TL
Marka: Apple Yarn
Kağıt İp KırmızıGramajlarını öğrenmek için seçeneklerin üzerine tıklayabilirsinizKağıt ipleri çanta yapımında,süsleme ve paketleme işlemlerinizde tercih edebilirsinizÇile olarak tartılmış ve hesaplanmıştır..
13,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)