Menu
Sepetim

200 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!!! Kredi Kartı,Havale/EFT ve Kapıda Ödeme Seçeneği

Ahşap Ürünler

Ahşap Ürünler

Marka: Yarn&Baby
Yarn&Baby  Ahşap Harf Boncuk - Küp HarfYaklaşık 11 mm ve küp şeklindedir.Ahlşap malzemeden üretilmiştirDeliklidir,bebek aksesuarlarında ipe dizerek kullanabilirsiniz..
0,75TL
Marka: Yarn&Baby
Yarn & Baby Ahşap Amigurumi Standı20 cm amigurumi standı,örgü bebeklerinizin sunumu için tasarlanmıştır.Ahşap üretimi ile sağlığa zararsızdır...
15,00TL
Marka: Yarn&Baby
Yarn&Baby Diş Kaşıyıcı Ahşap Halka 70 mmKimyasal kullanılmayan,bakteri üretmeyen ahşap halkaları bebekleriniz için ördüğünüz diş kaşıyıcılarda ve amigurumi oyuncaklarda güvenle kullanabilirsinizÇapı: 70 mm ( 7 cm) Paket İçeriği: 4 Adet..
16,50TL
Marka: Yarn&Baby
Yarn&Baby Diş Kaşıyıcı Ahşap Halka 90 mmKimyasal kullanılmayan,bakteri üretmeyen ahşap halkaları bebekleriniz için ördüğünüz diş kaşıyıcılarda ve amigurumi oyuncaklarda güvenle kullanabilirsinizÇapı: 90 mm ( 9 cm)Paket İçeriği: 4 Adet..
22,00TL
Marka: Yarn&Baby
Yarn And Baby Diş Kaşıyıcı Ahşap FigürlerAhşap diş kaşıyıcı figürleri,bebeğiniz için hazırlayacağınız emzik ve amigurumilerde kullanabilirsinizAdet fiyatıdır..
9,50TL
Marka: Yarn&Baby
Yarn&Baby 6'li Ahşap DönenceDönence ile bebekleriniz daha neşeli..Müzik kutusu ve küçük örgü oyuncaklar ile neşeli bir ortam yaratabilirsiniz..
29,00TL
Marka: Yarn&Baby
Yarn And Baby Ahşap Emzik AyıcıkDeliklidir. Emzik ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz.1 ADET FİYATIDIR..
2,00TL
Marka: Yarn&Baby
Yarn And Baby Emzik KlipsiÇapı: 3,5 mmUzunluk: 5 cmEmzikler kaybolmasın diye bebeğinizin üzerine sabitlemede kullanabilirsiniz.Ahşap malzemeden üretilmiştir..
5,00TL
Marka: Yarn&Baby
Yarn&Baby Figürlü Emzik BoncukÇapı: 3,5 mmUzunluk: 5 cmBebekleriniz için emzik yapımında kullanılmaktadır.Ahşap malzemeden üretilmiştir..
5,00TL
Marka: Yarn&Baby
Yarn&Baby Döner İplik Tutucuİplik tutucu dönen mekanizması sayesinde iplerinizin karışmadan kolayca kullanılmasını sağlar.İpliğe herhangibir zararı olmaz.Kaymaması için tabanına lastik ped kullanabilirsiniz...
50,00TL
Marka: Yarn&Baby
Yarn&Baby Kayın Amigurumi Diş Kaşıyıcı Ahşap Yassı HalkaKimyasal kullanılmayan,bakteri üretmeyen ahşap halkaları bebekleriniz için ördüğünüz diş kaşıyıcılarda ve amigurumi oyuncaklarda güvenle kullanabilirsiniz.Çapı: 70 mm ( 7 cm) Büyük BoyPaket İçeriği: 4 Adet..
25,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)